۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 534
  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰:۵۱
  • 966 بازدید
  • ارسال توسط :
اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری انابد

اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری انابد

شهردار انابد از اجرای طرح استقبال از بهار شهرداری انابد در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای شروع سال جدید، خبر داد.

✅شهردار شهر انابد از اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ شهرداری انابد در آستانه فرارسیدن ایام نوروز و به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای شروع سال جدید خبر داد.

🔹به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر انابد، حمید عمارلو اظهار کرد به منظور برنامه ریزی و اجرای بهتر اقدامات نوروزی، ستاد استقبال از بهار شهرداری انابد تشکیل شده که در آن طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲ کلید خورد ، در این طرح واحدهای مختلف شهرداری تا پایان اسفندماه نسبت به رفع مشکلات شهری اقدام کرده و منظر عمومی شهر را برای استقبال از بهار و ایجاد حال و هوای نوروز و نشاط در شهروندان،آماده می کنند.

🔹 شهردار انابد، فضاسازی شهری ، نصب المانهای روشنایی و چلچراغ در سطح شهر ، لکه گیری و ترمیم آسفالت ، کاشت نهال درخت مثمر و غیر مثمر و گل ، رنگ آمیزی جداول ، دیوار نویسی ، لایروبی جویها، جمع آوری مصالح ساختمانی و تنظیف معابر، خط کشی ترافیکی معابر و نصب المانهای نوروزی را از جمله فعالیت های ستاد استقبال از بهار ۱۴۰۲ در شهر انابد یاد کرد.

🔸 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر انابد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*