۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 1067
  • ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۶
  • 83 بازدید
  • ارسال توسط :
توسعه زیرساخت های شهری با اجرای همزمان چندین پروژه عمرانی در سطح شهر انابد

توسعه زیرساخت های شهری با اجرای همزمان چندین پروژه عمرانی در سطح شهر انابد

شهردار انابد از اجرای بیش از ۷ پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف فرهنگی، خدماتی، رفاهی، فضای سبز بصورت همزمان خبر داد.

🔺توسعه زیرساخت های شهری با اجرای همزمان چندین پروژه عمرانی در سطح شهر انابد

🔸به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر انابد، شهردار انابد از اجرای بیش از ۷ پروژه عمرانی در بخش‌های مختلف فرهنگی، خدماتی، رفاهی، فضای سبز و… بصورت همزمان خبر داد و گفت: هم اکنون پروژه‌ های متعددی در نقاط مختلف شهر جهت توسعه زیرساخت‌های شهری تعریف و در حال اجرا می باشد و تلاش داریم با توجه به نیاز سنجی و بررسی های صورت گرفته در راستای توسعه شهری تا پایان امسال اقدامات قابل توجهی را در این خصوص داشته باشیم که این مهم مورد تاکید اعضای محترم شورای اسلامی شهر می باشد.
▫️مهندس عمارلو در تشریح پروژه های عمرانی به مهمترین پروژه فرهنگی که اجرای فاز دو سالن سینما و آمفی تئاتر شهرداری می باشد اشاره کرد و بیان داشت با تکمیل و بهره برداری این سالن بسیاری از رویدادهای فرهنگی قابلیت اجرا در شهر انابد را خواهد داشت و این اقدام می تواند به ظرفیت های فرهنگی شهر انابد بیفزاید.
وی همچنین اجرای طرح محوطه شهرداری و بوستان جانبی آن را در راستای توسعه فضای سبز شهری دانست و افزود در تلاش هستیم فضای تفریحی و ورزشی مناسبی را برای استفاده شهروندان مهیا کنیم .
وی همچنین با بیان اینکه پروژه های عمرانی دیگری همچون ادامه عملیات اجرای دیوار ساحلی، تکمیل جدول کشی،اجرای کانیو و آماده سازی سایت نهضت ملی مسکن ، ساخت سرویس بهداشتی و نمازخانه در بوستان نشاط، تجهیز و بهسازی غسالخانه، بهسازی ایستگاه آتش نشانی در حال اجرا است، عنوان کرد که پروژه های عمرانی سطح شهر همچون جدول کشی و اجرای کانیو معابر، بهسازی مسیر جمع آوری آبهای سطحی و پیاده رو سازی در کنار سایر پروژه ها نیز درحال انجام می باشد.

▫️شهردار انابد در پایان اعلام داشت با توجه به تکمیل عملیات زیر سازی معابر بزودی مرحله اول آسفالت نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*