۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده
  • شناسه : 371
  • ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶
  • 1174 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی در انابد

حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی در انابد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بنا به دعوت حجت الاسلام نیک بین نماینده شهرستان بردسکن و با پیگیری شهردار و اعضای شورای اسلامی به شهر انابد سفر داشتند.

🔹 رئیس سازمان جهاد کشاورزی به همراه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بنا به دعوت حجت الاسلام نیک بین نماینده شهرستان بردسکن و با پیگیری شهردار و اعضای شورای اسلامی به شهر انابد سفر داشتند.
🔹 در این بازدید که فرماندار محترم شهرستان و مدیران محلی حضور داشتند طی جلسه ایی که در شهرداری برگزار گردید مسائل مربوطه در بخش انابد مطرح و به گفتگو پرداختند و خواسته های مد نظر مطرح و قول های مساعد جهت حل مسائل مربوط داده شد.
در انتهای سفر دکتر قنبری ضمن بازدید از قنات دولاب و گفتگو مسقیم با نمایندگان کشاورزان در خصوص بازگشایی قنات اعلام داشتند که با کمک کشاورزان و همراهی شهردای انابد در سال جاری اقدامات مورد نیاز برنامه ریزی و اجرامی گردد.
شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیز در این بازدید اعلام داشتند جهت حل مشکل مردم همکاری لازم در خصوص در اختیار گذاشتن ماشین آلات شهرداری جهت کمک به بازگشایی قنات خواهند داشت .

▫️روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر انابد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*